Our website uses cookies, mainly from 3rd party services. Agree to our use of cookies.
About Aisin Group      Aisin Turkiye      News      Career      Policies      Contact      TR       
Turkiye
Aisin Turkiye Read More
Products Read More
News
Career Read More
Policies Read More

Top Message

Global otomotiv endüstrisinin daha önce hiç karşılaşmadığı bir dönemden geçiyoruz. Çevresel regülasyonların genişlemesi ve yapay zekânın gelişimiyle otonom ve elektrikli sürüşün merkezini oluşturduğu son derece rekabetçi bir CASE devrimi çağına girdik.

AISIN Grup olarak bu rekabetçi ortamda liderliğimizi korumak için şimdiye kadar olduğundan daha sıkı bir şekilde kenetlenmek zorundayız. 1 Nisan 2021’de Aisin Seiki ve Aisin AW’nun birleşmesiyle beraber daha güçlü ve daha uyumlu bir şirket olarak yeni bir başlangıç yaptık.

Bununla birlikte yönetim felsefemizi “hareketi etkilemek, geleceği yaratmak (?)” olarak değiştirdik.   Bu yeni felsefemizin temeli mobilite devrimine katkıda bulunarak insanların gönlüne dokunmaktır. Felsefemize bağlı kalarak 2050’ye kadar karbon sıfır bir şirket olup toplumsal ve çevresel sorunlara somut çözümler bulmak için çabalayacağız. Teknolojik ve üretim kapasitemizi enerji sektörüyle birleştirip daha sağlıklı, mutlu ve heyecanlı bir toplum oluşturmak için çabalayacağız.